دست نوشته ها: گزارش هفتگی از فعالیتهای امید57

گزارش هفتگی از فعالیتهای امید57

در هفته ای که گذشت یک وبلاگ جدید به وبلاگهای این تارنما افزودم و آن هم وبلاگ تخصصی برای معرفی نرم افزارهای مفید بود که در همین شروع کار با استقبال خوبی روبرو شد.

گذشته از آن فعالیت در گوگل پلاس را گسترش دادم و با توجه به اینکه مدتی بود به صورت کامل از فیس بوک بیرون آمده بودم الان گوگل پلاس توانسته جای خالی فیس بوک را برای من پر کند.


ولی یک چیزی در هفته گذشته برای من خیلی جالب بود و آن بالا رفتن آمار بازدید کنندگان این تارنما از داخل ایران بود.

یعنی طبی آمار تارنمای الکسا ما الان در رتبه 48,442  بین تارنماهای ایرانی هستیم.

البته این تعداد بازدیدکننده زیاد نیست اما برای ما که سالها است در ایران فیلتر هستیم و امکان بازدید از این تارنما در داخل ایران به شکل عادی وجود ندارد رقم خیلی بالائی است.

مخصوصا اینکه من بیشتر از روزی یک مطلب در تارنما قرار نمی دهم یعنی سعی  می کنم هر روز یک مطلب به نوبت در یکی از پنج وبلاگ این تارنما قرار بدهم.

باید در اینجا از مدیران و مسئولان تارنمای پیک ایران  ( http://www.peykeiran.com/ ) سپاسگزاری ویژه ای داشته باشم  چون با انعکاس بخشی از مطالب این تارنما در بخش لینکهای ارسالی خوانندگان  کمک بزرگی به بالا رفتن آمار امید57 داشته اند.


اگر پیک ایران را تا حالا ندید حتما یک سر بزنید چون یک تارنمای خبری که مطالب جالب زیادی دارد.


دومین منبع بازدیدکنندگان ما تارنمای آزادگی ( http://www.azadegi.com/ )  است.  که خودم در آنجا فعال هستم و معمولا روزی چندبار سر می زنم.


به شما هم توصیه می کنم حتما از آزادگی بازدیدکنید. ازادگی توانسته جانشین خیلی خوبی برای تارنمای بالاترین باشد.
بالاترین مدتهاست که دیگر آن تارنمای سابق نیست و مطالب آن از زیر تیغ شدید سانسور رد می شود ولی شخصا در آزادگی تا الان سانسوری ندیدم.


البته دو مورد سانسور دیدم که ایمیل زدم و خیلی زود هم پاسخ قانع کننده دریافت کردم.


به هر روی امیدوارم بعد از این هم با بازدید خودتان از این تارنما این انگیزه را در من بوجود بیاورید که بتوانم امید57 را بیشتر از گذشته گسترش بدهم.


با سپاس مجدد از وقتی که گذاشتید.


امید جمشیدی

0 دیدگاه ::

پست کردن نظر